Nazwa Nr art. Pojemność Cena
THANK YOU butelka 0,5 l 1210 0,5 l 29,90 €
THANK YOU butelka 0,7 l 1220 0,7 l 34,90 €
Produkcja Wykonane wg tradycyjnej sztuki wytwarzania szkła
Materiał Szkło, korek, drewno, kauczuk
Jak mogę pielęgnować butelkę?
To proste. Zdejmij gumowe obręcze, korkową osłonę i drewnianą nakrętkę, zostawiając jedynie szklaną butelkę. Możesz ją włożyć do zmywarki lub umyć ręcznie.
Uwaga: Nakrętka nie powinna być myta pod bieżącą wodą lub w zmywarce.
Poleć ten produkt swoim znajomym

Pierwsze w 100% ekologiczne butelki na świecie. Dzięki używaniu butelek THANK YOU przyłączasz się do ruchu, którego celem jest zmniejszenie zużycia plastiku na naszej planecie. DZIĘKUJEMY! (ang. THANK YOU!)

Rozmiar 0,5 l jest najbardziej popularny. Mieści się idealnie w torebce i może być postawiona na biurku w pracy. Design sprawia, że butelka ta staje się modnym dodatkiem. Eksperci radzą, że należy pić 4 butelki (2 litry) wody dziennie aby pozostać odpowiednio nawodnionym. Do dzieła, bądź dumny i powiedz innym, że używasz pierwszej na świecie, w 100% naturalnej butelki.

Jeżeli jesteście wielkimi miłośnikami wody, to butelka 0,7 l jest dla was właściwa. Jest to największy wymiar z dostępnych, w pełni naturalnych butelek, który nadal można zmieścić w torebce lub plecaku sportowym. Idealna zarówno dla każdego rodzaju dyscyplin sportowych, wspinaczki górskiej, długich spotkań czy wykładów, a także dla tych, którzy są naprawdę spragnieni przez cały czas.